klim_ov_ich (klim_ov_ich) wrote,
klim_ov_ich
klim_ov_ich

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Вашингтон. Як Порошенко лобіює себе

Лобізм Порошенка у США. Лобізм Порошенка у США.

Українські політики і олігархи оплачують дороговартісні послуги американських лобістів, щоб уникати міжнародних санкцій та кримінального переслідування, просувати політичні амбіції та представляти свої бізнес-інтереси.


Аби з’ясувати, хто в Україні і з якою метою користується послугами американських лобістів, "Українська Правда" публікує серію матеріалів "Битва за Вашингтон".

"Лобі Дмитра Фірташа" – про спроби віденського в’язня "пом’якшити" відповідальність перед законом у США, де його звинувачують у рекетирській діяльності та відмиванні коштів.


"Лобі Віктора Пінчука" демонструє представництво олігарха в близькому оточенні родини Клінтон.


"Офшорне лобі Юлії Тимошенко" розкриває схеми фінансування інтересів "Батьківщини" із офшорної компанії, оформленої на підставну особу із іменем Юлія Білоусова.


"Лобі Яценюка-Яресько" ілюструє, як на замовлення уряду України одна із найвпливовіших піар-компаній у США просувала в медіа тему реструктуризації зовнішнього боргу України.


Цього разу до вашої уваги наступна частина – про лобі українського президента.


23 грудня 2016 року. Екс-голова Адміністрації президента України, а нині позаштатний радник Петра Порошенка Борис Ложкін відчинив скляні двері офісного центру за три квартали від Білого Дому. На одинадцятому поверсі на нього чекали представники компанії BGR Group.


Barbour Griffith & Rogers Group спеціалізується на

ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ
Tags: bgr group, fara, public relations (pr), think tank, Вашингтон, Кабмін, П.Порошенко, США, Україна, кму, лоббісти, лобіювання, республіканці і демократи

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments